Zomerstop finaleDe vakantie zit er weer op. Na een zonovergoten zomervakantie is het weer tijd om de voetbalschoenen uit het vet te halen. Met dank aan de veldcommissie zien onze sportvelden er groen en fris uit, wachtend om weer lekker ingespeeld te worden.

Morgen beginnen de trainingen van de jeugd weer, donderdag volgen de JO7/Bambino's en de senioren.

Zaterdag is meteen de eerste wedstrijdzaterdag met alle jeudteams thuis. De veteranen hebben direct de eerste derby (uit)  tegen de Neerkant te pakken. Een heerlijke opwarmer voor de kermis.

We zien jullie graag terug op ons sportpark en veel sportplezier!

­

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.”