1193. erwtensoep lr voor webNaar aanleiding van de verlenging van de coronamaatregelen heeft het bestuur moeten besluiten om de nieuwjaarsreceptie uit te stellen. Als nieuwe datum is 22 mei 2022 gekozen. Dit is tevens de laatste wedstrijddag van het eerste elftal.

Het snerttoernooi inclusief de overheerlijke snert gaat wel door. Tevens zal er ook een jeugd-snerttoernooi worden georganiseerd. Helaas is het niet toegestaan om publiek toe te laten op het sportpark.

Verder gelden nog de volgende coronaregels in de kantine (vanaf 13 jaar):
* Geldige CTB-plicht (QR-code)
* 1,5m afstand
* Mondkapjesplicht bij verplaatsingen.

 

­

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.”