Als gevolg van de nieuwe maatregelen van het kabinet moet onze sportaccommodatie van gaf vanaf vandaag om 17.00u dicht. 

Als gevolg hiervan komen alle trainingsavonden tot de winterstop te vervallen. De wedstrijden gaan wel gewoon door volgens schema.

Bij wedstrijden zien we trouwens steeds meer afgelastingen omdat het team bij de tegenstander of ons geen team met op de been kan krijgen doordat spelers verkoudheidsklachten hebben,  in quarantaine zijn of zelf corona hebben. Dit is een landelijk beeld. Houdt daarom de site of voetbal.nl in de gaten voor het laatste wedstrijd nieuws. 

 

­

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.”