Op donderdag 12 maart heeft de Nederlandse overheid verscherpte maatregelen afgekondigd voor sportend Nederland, Gevolg hiervan is dat alle voetbalwedstrijden t/m 31 maart zijn afgelast. Tevens heeft de KNVB geadviseerd om geen trainingen of oefenwedstrijden te houden in deze periode. Er zullen dus geen trainingen meer worden gehouden in maart.

UPDATE 15 MAART

Op 15 maart zijn bovenstaande maatregelen verlengd tot 6 april. Tevens mogen geen activiteiten meer plaatsvinden op de sportaccommodaties (Niet in de kantine, niet op de velden). Daarom is ook het pokertoernooi van 20 maart uitgesteld. 

­

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.”