Afgelopen zondag 27 mei tijdens de druk bezochte seizoen afsluiting heeft het bestuur van de voetbalclub Henri Saris benoemd tot Lid van Verdiensten. Volgens het bestuur van de club heeft Henri deze titel te danken aan de vele werkzaamheden die hij zeker al 40 jaar voor onze club heeft betekend. Uit handen van voorzitter Peter Fleurkens ontving Henri de daarbij behorende oorkonde inclusief bloemen en de felicitaties van de nieuwe vereniging SV Helenaveen Griendtsveen.

2016 10 29

­

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.”