Momenteel is SV Helenaveen - Griendtsveen teams aan het samenstellen voor het nieuwe seizoen. Een variant hierin is een veteranenteam op zaterdagmiddag (rond 16:30). We zoeken voor deze variant nog enkele spelers.
Spreekt jou voetballen op zaterdag aan? En ben je 30 jaar of ouder? Voor meer info of opgave (bij voorkeur vóór 20 mei) kun je terecht bij Serge Ottenheim, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

­

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.”