Op donderdag 10 mei (Hemelvaartsdag) vindt het jaarlijkse hemelvaartstoernooi weer plaats Dus families, vriendengroepen en bekenden schroom je niet en geef je op!!

Een team bestaat uit 7 spelers, te weten 5 heren en 2 dames. Leeftijd: 15 jaar en ouder indien organisatie twijfelt zal om legitimatie bewijs gevraagd worden

Aanvang zal omstreeks 11:30 zijn. Inschrijfgeld: 25 euro

OC zal zorgen voor een skon muziekske en voor een spetterende loterij! Inschrijfformulier inleveren/opgeven voor 8 mei bij: Mario van Grunsven of Roy Crommentuijn Koolweg 38 Helenaveen Mario 06-12788666 Roy 06-36425516 of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

­

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.”